Our Candidates

Adam Ibrahim

Windsor West

Amanda Simard

Glengarry-Prescott-Russell

Amarjot Singh Sandhu

Brampton West

Amy Fee

Kitchener South-Hespeler

Angely Pacis

Mississauga Centre

April Jeffs

Niagara Centre

Aris Babikian

Scarborough—Agincourt

Bob Chapman

Oshawa

Cameron Montgomery

Orléans

Caroline Mulroney

York-Simcoe

Charity McGrath

Newmarket—Aurora

Christine Hogarth

Etobicoke-Lakeshore

Chuck McShane

Niagara Falls

Clifford Bull

Kiiwetinoong

Cyma Musarat

Humber River-Black Creek

Daisy Wai 

Richmond Hill

Daryl Kramp

Hastings-Lennox and Addington

Dave Smith

Peterborough-Kawartha

David Piccini

Northumberland-Peterborough South

Deepak Anand

Mississauga-Malton

Denzil Minnan-Wong

Don Valley East

Derek Parks

Thunder Bay-Superior North

Dionne Duncan

Hamilton Centre

Donna Skelly

Flamborough-Glanbrook

Effie Triantafilopoulos

Oakville North-Burlington

Eric Weniger

London—Fanshawe

Esther Pauls

Hamilton Mountain

Fadi Nemr

Ottawa-Vanier

Gary Bennett

Kingston and the Islands

Gillian Smith

University-Rosedale

Goldie Ghamari

Carleton

Greg Rickford

Kenora-Rainy River

Iris Yu

Spadina-Fort York

Jane McKenna

Burlington

Jass Johal

Brampton North

Jill Dunlop 

Simcoe North

Jon Kieran 

Don Valley West

Kaleed Rasheed

Mississauga East-Cooksville

Karin Howard

Ottawa South

Kinga Surma

Etobicoke Centre

Lindsey Park

Durham

Logan Kanapathi

Markham—Thornhill

Mark DeMontis

York South-Weston

Mary Henein Thorn

Kitchener Centre

Merrilee Fullerton

Kanata-Carleton

Michael Parsa

Aurora-Oak Ridges-Richmond Hill

Michael Tibollo

Vaughan-Woodbridge

Mohammad Latif

Windsor-Tecumseh

Nina Tangri

Mississauga—Streetsville

Parm Gill

Milton

Paul Calandra

Markham-Stouffville

Peter Bethlenfalvy

Pickering—Uxbridge

Prabmeet Sarkaria

Brampton South

Robin Martin

Eglinton-Lawrence

Rod Phillips

Ajax

Roman Baber

York Centre

Rudy Cuzzetto 

Mississauga—Lakeshore

Sarah Mallo

Beaches-East York

Sheref Sabawy

Mississauga-Erin Mills

Simmer Sandhu

Brampton East

Stan Cho

Willowdale

Stephen Crawford

Oakville 

Stephen Lecce

King—Vaughan

Susan Truppe

London North Centre

Troy Crowder

Sudbury

Vijay Thanigasalam

Scarborough-Rouge Park

Vincent Ke

Don Valley North

Will Bouma

Brantford-Brant